Франківський районний суд міста Львова обрав запобіжний захід «домашній арешт» стосовно злодія-сихівчанина, якого у ніч на св. Миколая, 19 грудня,затримали «на гарячому», коли він із награбованим намагався втекти через балкон однієї із квартир на вул. Гординських.

Хоч крадія затримали на місці злочину у квартирі, проте під арештом він був недовго. Уже наступного дня його відпустили під домашній арешт. З дому він не має виходити із сьомої вечора до одинадцятої ранку. А от вдень сихівчанин вільний, може зайнятись іншими корисними справами.

Та у Франківському районному суді не бояться, що злочинець втече від феміди. Суддя переконаний, що рішення законне. «Це навіть не крадіжка, це був замах. Тобто шкоди від його дії не настало, він нічого не вкрав, був затриманий на місці», – розповів суддя Франківського районного суду м. Львова Василь Кузь.Та міліціонери нарікають, що вони ловлять злочинців, а суди їх відпускають. До того ж цей квартирний злодій – серійний порушник, потрапляв за ґрати чотири рази та далі продовжує свою справу. «Суд обирає міру запобіжного заходу «домашній арешт» або «застава». Злочинці тим користаються та скоюють ще низку інших злочинів, шахрайств, крадіжки», – пояснив заступник начальника міського управління міліції Павло Гарасим.

Нагадаємо, у святковий вечір на 19 грудня замість Миколая до однієї із львівських квартир навідався злодій. Він видавив скло на балконі першого поверху та без клопотів заліз у порожню квартиру. Відразу ж приїхала Державна служба охорони. Але на той час крадій уже встиг привласнити золото та гроші господарів.До того ж 31-річний львів’янин уже відсидів два роки за обкрадання квартир, вийшов з в’язниці нещодавно і знову взявся за старе.

 

 

джерело: У Львові