Місто Львів завжди було в авангарді усіх демократичних перетворень в Україні. Представники міста Лева завше першими відгукувалися на усі суспільні запити здійснення змін у нашій державі.

 

Так було і рік тому, коли на Майдані почалася Революція Гідності. Сотні активістів з настанням бойових дій на Донбасі перекваліфікувалися у волонтерський рух, аби допомагати нашим Героям боронити нашу Батьківщину.

Львів і тут задавав тон усій Україні, адже так, як працюють волонтерські організації у Львові, не працюють мабуть ніде. Проте ми навмисне констатуємо «задавав» у минулому часі, адже те, що останнім часом відбувається навколо волонтерського руху у нашому місті, уже зараз можна назвати відвертою систематичною роботою з метою його дискредитації.

 

14 листопада 2014 року на прес-конференції у Львові невідомий самозванець, представившись членом ГО «Допомога армії України», Василь Константюк зводив наклепи на членів організації, кажучи відверту брехню про те, що в «Допомозі армії України» відбуваються зловживання з коштами та продуктами. Наголошуємо, що такий «волонтер» зголосився до нашої організації, взяв участь кількох незначних акціях, і більше його ніхто не бачив. Більше того, увесь свій виступ на прес-конференції самозванець Константюк зачитував з паперу, що свідчить про те, що «виступ» йому написали. Але це вже питання до правоохоронних органів, куди наші юристи скерували відповідні подання.

В офіс організації за адресою вул..Наливайка, 5 щодня почали приходити заслані нібито бійці АТО та вчиняти різноманітні провокації, мовляв, для них у волонтерів нічого немає. Особи цих «захисників» встановити важко, адже приходили вони у надзвичайно нетверезому стані. У приватних розмовах «гості» підтверджували, що їх «попросили» зайти і «подебоширити».

20 грудня 2014 року у програмі «Інсайдери. Під прикриттям» на телеканалі ЗІК фігурував ще один псевдо-волонтер «Допомоги армії України» Назар, який побоявся навіть назвати своє прізвище. Він також паплюжив організацію та заявляв про міфічний «дерибан» коштів та продуктів. Хочемо наголосити, що прізвище цього брехуна Грицик. У розмові з активістами «Допомоги армії України» (див. прикріплене відео) він всіляко відхрещувався від своїх слів та не міг пояснити, чому говорив відверту брехню та обливав брудом організацію. В жодному випадку не хочемо поставити під сумнів професійні якості кореспондентів ЗІКу, яких ми також вважаємо ошуканими та введеними в оману очевидно проплаченими псевдо-волонтерами. Юристи «Допомоги армії України» також готують відповідні запити в правоохоронні органи щодо Назара Грицика.

Останньою краплею, що змусила нас вийти з публічною заявою, стали факти залякувань волонтерів прямо на місцях збору продуктів, ліків, одягу та коштів безпосередньо в аптеках, супермаркетах та вулицях Львова. Рядові волонтери сигналізують, що до них підходять невідомі особи, показують вищезгаданий телесюжет, ображають, осипають надуманими звинуваченнями та змушують залишити місця збору допомоги для армії.

 

 

КОРУПЦІЯ ІНФО