Графіки аварійного вимкнення електроенергії було введено в дію о 8:19 відповідно до розпорядження диспетчерської служби ДП НЕК "Укренерго".

Відтак без світла залишаться вулиці Богдана Хмельницького, Грінченка, Топольна, Мазепи, Жовківська, Городоцька, Любінська, Городоцька, Патона, Шевченка, Ярошенка, Окружна, а також місто Винники і мікрорайон Левандівки.

На Львівщині ГАВ задіяно у місті Червонограді, а також Бродівському, Буському, Городоцькому, Жидачівському, Жовківському, Золочівському, Кам’янка-Бузькому, Миколаївському, Мостиському, Перемишлянському, Пустомитівському, Радехівському, Сокальському, Яворівському районах.

Додамо, що за інформацією "Укренерго", станом на 22-е грудня поточного року за аварійними заявка було відключено 30 енергетичних блоків на електростанціях.

"Із них 19 енергоблоків в генкомпаніях (7 блоків в ПАТ "ДТЕК Дніпроенерго", із них Криворізька ТЕС – 5, Придніпровська ТЕС – 2, а також 12 блоків в ПАТ "Центренерго", із них Зміївська ТЕС – 7, Трипільська ТЕС – 3, Вуглегірська ТЕС – 2) – через критично низькі запаси вугілля на складах теплоелектростанцій",- інформує прес-служба "Львівобленерго".