На Львівщині, у 184-му навчальному центрі Академії сухопутних військ, розпочали підготовку військовозобов’язаних, які були призвані на службу до лав ЗС України в рамках четвертої хвилі часткової мобілізації. Про це  ІА Корупція Інфо повідомила медіа-група Академії СВ.

Перша партія мобілізованих з військових комісаріатів Києва вже прибула до спеціально розгорнутого на базі Центрального містечка Міжнародного центру миротворчості та безпеки пункту прийому.

Після проходження відповідної процедури прийому, яка передбачає забезпечення військовослужбовців обмундируванням, військовим спорядженням, розміщення в казармах та наметових містечках, з мобілізованими розпочнуть планові заняття.Зокрема, на базі 184-го навчального центру готуватимуть практично весь спектр військових фахівців для Сухопутних військ ЗС України. Курс підготовки, залежно від специфіки кожної спеціальності, триватиме близько місяця, після чого відбудеться розподіл військовослужбовців по військових частинах.

 

«Одночасно з солдатами та сержантами підготовку пройдуть й мобілізовані офіцери запасу. Впродовж 25 днів з ними буде проведено цілий комплекс теоретичних та практичних занять, на яких вони пригадають та вдосконалюватимуть свої командирські навички за відповідними військово-обліковими спеціальностями. Це командири механізованих, танкових, артилерійських й інженерних підрозділів, фахівці по роботі з особовим складом і, навіть, військові диригенти», – сказано у повідомленні Академії СВ.

 

Заняття для мобілізованих будуть проводити офіцери, що мають досвід виконання бойових завдань в рамках антитерористичної операції на сході України, а також миротворчих та навчальних місій в Афганістані, Республіці Ірак, Югославії.

Під час зборів мобілізовані проживатимуть в 5 обладнаних наметових містечках, де розгорнуті польові їдальні, довідково-інформаційні пункти, інші необхідні об’єкти соціально-побутової інфраструктури.

 

Нагадаємо, 2015 року відбудуться три хвилі мобілізації. Перший етап розпочався 20 січня і триватиме 90 днів – до квітня. Другий – орієнтовно з квітня і триватиме 60 днів, а третій етап почнеться з червня і також продовжиться упродовж 60 днів. Значна частина мобілізованих зі всієї України проходитиме підготовку саме на базі 184-го навчального центру.

Фото: Академія СВ  ‡агрузка...