вогнемет джміль

Такий вид зброї використовується тільки збройними силами Російської Федерації.

Позаминулої ночі (з 6 на 7 лютого) недалеко від населеного пункту Рідкодуб відбулося бойове зіткнення військовослужбовців Збройних Сил України з бойовиками.

"У результаті, наші воїни захопили кілька реактивних піхотних вогнеметів "Джміль"", – йдеться в повідомленні на сайті Міноброни України.

 

"Такий вид зброї використовується тільки збройними силами Російської Федерації, – зазначив Олег, один із наших солдатів, який брав участь у бою. Згідно маркування, це вогнемет був виготовлений в 2000 році".

За словами солдата, українські підрозділи ледве не після кожного бою отримують "трофеї, виготовлені російським Оборонпромом".

"Це і стрілецьке озброєння, і специфічне обладнання, а також танки і бойові машини. Усе це є ще одним доказом російського сліду в ескалації збройного конфлікту на сході України", – зазначають в Міноброни.

Реактивний піхотний вогнемет РПО "Джміль" – реактивний вогнемет одноразового застосування. Це – снаряд-ракета, начинена вогневою сумішшю. Призначений він ля ураження укритих вогневих точок противника, виведення з ладу легкоброньованої і автомобільної техніки, знищення живої сили супротивника. Прицільна дальність стрільби вогнемета з диоптрическим прицілом – 200 м., у Джмеля-М – 800 м.

Джерело: Корупція.інфо