У Мінсоцполітики України заявили, що інформація щодо виплат пенсій для 13 з 14-и представників так званої "ЛНР", про які заявили у Луганській ОДА, не підтверджена.

Про це повідомили у прес-службі відомства, передає Корупція.інфо

Згідно з повідомленням, з 14 осіб, зазначених у списку Москаля, два на обліку в органах Пенсійного фонду України як одержувачі пенсій не перебувають.

11 осіб перебувають на обліку як одержувачі пенсій, призначених відповідно до ЗУ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Виплата пенсій зазначеним особам припинена з листопада 2014 року у зв’язку з прийняттям КМУ постанови від 07.11.2014 № 595 «Деякі питання фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим  підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей».«Стосовно однієї особи триває перевірка щодо правомірності видачі довідки про взяття на облік як внутрішньо переміщеної особи. За результатами перевірки буде вирішено питання подальшої виплати пенсії цій особі», – зазначили у міністерстві.

Нагадаємо, губернатор Луганської області Геннадій Москаль раніше зазначив, що, незважаючи на катастрофічну нестачу коштів у Держбюджеті та проголошену Урядом жорстку економію, Україна продовжує фінансувати терористів "ЛНР", виплачуючи їм пенсії. За його словами, велика кількість самозванців самопроголошеної республіки, котрі працюють у так званих маріонеткових міністерствах та представництвах на окупованій бойовиками частині Луганської області, зуміли зареєструватися на контрольованій Україною території й отримують звідси пенсії.