кличко
Мер Києва Віталій Кличко заявив, що одним з важливих питань для обговорення в Мюнхені буде постачання озброєння України.

Про це він сказав в кулуарах Мюнхенської конференції, передає УНН.

Так, В.Кличко провів зустріч з помічником держсекретаря США у справах Європи та Євразії Вікторією Нуланд в рейсовому літаку з Києва на Мюнхен.

«Говорили більше двох годин. Зокрема, йшлося про координацію зусиль та співробітництво, щоб змусити Росію зупинитися. Весь світ розуміє, що сьогодні критично важливо не допустити війни на Сході України. І розуміють, що розпалює багаття Росія«, – зазначив мер Києва.

Також лідер «УДАРу» відмітив, що обговорив з Вікторією Нуланд можливу допомогу США у підготовці та навчанні українських військових кадрів у військових академіях США.

«Ми, звичайно, обговорили і питання поставок озброєння України. Наша позиція не розходиться, Україна повинна протистояти потужній військовій машині. Нам треба оборонятися. Одним патріотизмом, мужністю і відданістю наших людей територіальну цілісність і незалежність України навряд чи можна захистити. Я знаю, що є різні думки щодо постачання зброї Україною, і в Європі зокрема. І це одне з важливих питань, яке теж обговорюватимуть у Мюнхені, адже тут зібралися ключові світові політики », – сказав Віталій Кличко.

Також відбулася зустріч Кличка з мером Мюнхена Дітером Райтер.

В рамках конференції, Віталій Кличко виступить на панелі «Боротьба проти державної уразливості і помилок: вимірювання корупції» з маршалом Сейму Польщі Радославом Сікорським, а також візьме участь у низці дискусій про шляхи врегулювання кризи в Україні.

Крім того, заплановані зустрічі Кличка з сенатором Джоном Маккейном, міністром національної оборони Канади Робом Ніколсоном, представниками політичних та ділових кіл.

Джерело: КОрупція.інфо