Керівника політичної партії «Правий сектор», що у Кривому Розі, ледве не зарізали у власному під’їзді. Після трьох ножових ударів постраждалому Антону Мішуровському надали негайну медичну допомогу та призначили постільний режим. Новину повідомляє Корупція.інфо, посилаючись на «Пресу України»

Антон Мішуровський переконаний, що замах був спланований заздалегідь, адже нападник знав, коли його «жертва» повернеться додому, і де саме живе.«Напад явно було сплановано: нападники знали, де я працюю, і чекали на мене неподалік, у погано освітленому місці. Коли я вийшов із будівлі, незнайомий чоловік покликав мене, назвавши на ім’я, і тільки після цього кинувся на мене з ножем», – розповів Мішуровський. 

Лікарі, які надавали постраждалому хірургічну допомогу, зазначили, що злочинці завдали три ножових удари. Перший – у спину, в район нирок. Другий удар – в область живота, але ніж влучив у зв’язку ключів, яка була в кишені в Антона. Втретє нападник ударив в обличчя.

Зазначимо, днями активісти з «Правого сектора» звинуватили письменника Юрія Андруховича в анексії Криму та війні з Росією.