3e69b71b126e5ca9d578dd5b0fb8ad191422040182

Співробітники МВС затримали полковника податкової міліції Володимира Бурлаченка, який був заступником начальника Кременчуцької державної податкової інспекції Полтавської області. Він отримав 500 000 гривень за закриття кримінальної справи за несплату податків.

Про це повідомляє міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Співробітники МВС затримали полковника податкової міліції Бурлаченка Володимира Олександровича, заступника начальника Кременчуцької державної податкової інспекції Полтавської області, який отримав хабар у сумі 500 000 гривень.

«Цей персонаж вимагав і отримав хабар від приватного підприємства за закриття кримінальної справи за несплату податків. Затриманий Бурлаченко "на гарячому" у власному службовому кабінеті. Слідчі дії тривають», – зазначає міністр внутрішніх справ.

Окрім того, Арсен Аваков попереджає хабарників про мічені гроші.

«Товариші хабарники, отримуючи свої брудні гроші знайте – ми створили пристойний обсяг мічених грошей спеціально для вас, покидьків. Долари, гривні, євро. Спеціальні групи йдуть до вас із цими грошима за раніше звичними вам липкими схемами», – наголошує міністр внутрішніх справ.

Також Арсен Аваков закликає людей «здавати» хабарників.

«Чоловіче, якщо у тебе вимагають хабар – не будь слабким – прояви громадянську позицію – заяви про це і покарай здирника через нас. Не мирися з хабарниками. Кожне таке затримання – крок у нормальну економіку, нормальні правові відносини. В нормальне життя», – зауважує правоохоронець.

 

Джерело: Корупція.інфо