orig_142255303784074 (1)

Поточні ремонти житлових будинків Сихівського, Франківського, Личаківського та Шевченківського районів міста вже розпочалися, передає Корупція.інфо

У двох інших районних адміністраціях очікують на ухвалення бюджету розвитку та затвердження титулу. Так, у Личаківському, Сихівському та Шевченківському районах проводять поточні ремонти за кошти ЛКП. Зокрема, у Личаківському з початку цього року здійснили внутрішні ремонтні роботи в будівлях: ремонт дахів, ринв та сходових кліток.

«Об’ємніші ремонтні роботи почнуться з весни, коли затвердимо титул»,– розповіла начальник відділу житлового господарства Личаківської районної адміністрації Ірина Джурик.

Найбільший об’єм ремонтних робіт здійснили в Франківському районі.

«На вул. Політехнічній, 8 зроблено ремонт міжбудинкової каналізаційної мережі. На вул. Науковій, 66, 68 відремонтовано каналізаційну мережу вулиць. На вул. Федьковича, 13 здійснили ремонт каналізаційної мережі, підсилення фундаменту будинку, кріплення стін та ремонт балконів. На вул. Опільського, 2 проводять аварійні ремонтні роботи каналізаційного випуску житлового будинку»,- розповідають у відділі житлового господарства Франківської райадміністрації.

Тим часом у Галицькому районі відбувається обхід об’єктів, що підлягають ремонту першочергово. Титул поки що не затверджено. Тільки-но ухвалили титул у Залізничному районі – на суму, що становить 9 млн 30 тис грн.

«Ремонтні роботи мають скоро розпочатися»,– повідомляє начальник відділу житлового господарства Залізничної районної адміністрації Тарас Пищула.