6 лютого на площі перед пам`ятником Тарасові Шевченку розпочалась фотовиставка просто неба організована активістами Правого сектора з символічною назвою: "Народжені майданом – загартовані війною".

До експозиції увійшли ексклюзивні кадри зроблені безпосередньо під час боїв на Сході України, тактичних зустрічей та на київському Майдані, зроблені не лише професіоналами, а й любителями, передає ІА Корупція Інфо.

На багатьох світлинах фігурує лідер Правого сектору Дмитро Ярош, якого так бояться наші північні сусіди й який зараз проходить реабілітацію після важкого поранення, якого зазнав у зоні АТО.Як розповів один із членів організації, мета виставки "Народжені майданом – загартовані війною" – дуже проста, проте, дуже важлива: не дати забути людям, хто та за що зараз бореться. Про те, що у нас в країні фактично йде війна, а більшість людей живе так, наче нічого не сталось.

Цікаво, що точної тривалості фотовиставки просто неба немає, учасники Правого сектору готові виставляти світлини доти, доки у пересічних громадян буде інтерес до них. Тож якщо вам цікаво як проходять будні національних бійців, завітайте на виставку "Народжені майданом – загартовані війною", де окрім світлин можна також послухати сучасні патріотичні пісні.‡агрузка...