Терористи обстріляли з «Градів» та мінометів Попасну на Луганщині. Вогонь пошкодив залізничний вокзал та колії, через що евакуація населення максимально ускладнилася. Людей вивозять прямо під обстрілами. Тим часом у деякі населені пункти приходять особи без жодних розпізнавальних знаків і шукають «укропів».

Так, 29 січня із Попаснянського психоневрологічного інтернату евакуювали 28 пацієнтів. Ще 70 пацієнтів і 40 працівників не мають змоги виїхати з міста.

«Від вибухів у лікарні повилітали всі вікна, снаряди поруч падали, наразі у нас ще не вцілили», – розповів один із працівників лікарні.

Урешті евакуйовували людей також  під обстрілами.

«Коли ми наблизилися до лікарні, стріляли з «Градів», по дорозі бачили жінку, яка лежала на обочині. Викликали «швидку», але жінка радше за все вже померла від поранень», – описав умови, в яких доводиться працювати представник рятувальної служби.

Хворих із Попасної вивозять у Дмитрівку, що під Новоайдаром. Наразі там ситуація спокійніша, але бойовики час від часу ведуть вогонь і по цих територіях.

Читайте також: Бойовики «ЛНР» на передовій ховатимуться за спинами студентів

Є поранені і в селі Жолобок Луганської області, що зараз підконтрольний бойовикам. Отримати медичну допомогу на місці мешканці не мають згоди. А ще розповідають, що в їхнє село прийшли люди без розпізнавальних знаків.

«У них не было ни нашивок, ничего. Пришли и спрашивают: «Где укропы?».  Походили по подвалах и ушли. А после этого началась бомбежка. Я утром вернулась с работы домой, а хата уже занята ополченцами. Как они представились, «луганская национальная гвардія»», – розповіла місцева жителька.

Щоб не дати людям можливості виїхати з населеного пункту, терористи мінують дороги та облаштовують біля Жолобка блок-пости.

Джерело: Корупція.інфо