У переддень православного Різдва у Львові відкриють живу шопку (вертеп), за участі акторів та живих тварин. Цього року одна з головних ролей у традиційному вертепі – царя Ірода – дісталася актору, що втілить президента РФ Володимира Путіна.

У Львові вже шостий рік поспіль у переддень Різдва відкривають живу шопку. Традиційно вертеп відбиває особливості актуального життя в Україні, тож коли минулого року це була «Шопка на барикадах», то цього року головну негативну ролі у вертепі призначили для Путіна.

«Здавна вертепи робили актуальними до тогочасних проблем. Минулоріч у нас була шопка на барикадах, бо був Майдан, цього року інша політична картина, тож героями будуть не лише традиційні Йосип, Марія та ангели, а українські військові, які охоронятимуть Ісуса від злого Ірода, якого уособлюватиме один відомий чоловік з сусідньої держави», — розповіли організатори шопки. До речі, ролі героїв шопки традиційно виконуватимуть українські пластуни.

Відкриття живої шопки відбудеться о 12:00 6 січня на пл. Арсенальній, позаду міського Арсеналу. Діятиме шопка з 6 по 8 січня та буде безкоштовною атракцією для львів’ян та гостей. Проте кожен охочий зможе скласти пожертву в скриньку поруч, зібрані кошти підуть на допомогу АТО.