Бійці спецпідрозділу СБУ затримали молоду дівчину, яка працювала снайпером, ії підозрюють у вбивстві щонайменше 10 українських бійців.

Так, наприкінці минулого тижня в Донецькій області було затримано дівчину, яка в соціальних мережах називає себе Анастасією Ворошиловою під ніком "Екстезі". В інших мережах вона підписана під іншим прізвищем.

 
 

За інформацією джерел, на рахунку дівчини щонайменше 10 бійців. "Вона отримувала від керівників фото офіцерів, яких мала застрелити", – сказав співрозмовник.

За його словами, дівчина зізналась, що вона і інші дівчата з її підрозділу проходили підготовку в Краснодарі, їх вербувало ФСБ.

Згідно із її записами на різних сторінках у соціальних мережах, 19 річна дівчина разом з іншими молодими дівчатами була у підрозділі бойовиків. Їхня казарма знаходиться в одному з корпусів гуртожитку Донецького національного університету.

 
Анастасія разом з колишньою одногрупницею і теж снайпером Ангеліною Самбур
 
 

Анастасія у мережах зізнавалася, що зі зброї, якою користується, має "Рпк-74 автомат і РПГ-7 протитанкове".

 Клікніть для збільшення
 
 Ворошилова разом з іншими дівчатами з підрозділу
 

Ще одна дівчина з її підрозділу та колишня одногрупниця Ангеліна Самбур у мережах зізнається, що є снайпером. 

Сторінка з мережі Ангеліни Самбур 
 

Крім того, на своїй сторінці вона опублікувала фото, де вона разом з іншою "колегою" під  ніком Ilona Leto озброєні знаходяться у Слов'янську. Фото датована груднем 2014 року, коли Слов'янськ перебуває під контролем сил АТО.

 

Як стало відомо "Українській правді", на Ворошилову порушено справу і вона доправлена за межі Донецької області.

Джерело:Українська правда