Виконуючим обов'язки першого заступника міського голови Львова призначено Віктора Пушкарьова, який досі обіймав посаду директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

Про це під час апаратної наради з управлінцями ЛМР, 31 грудня, заявив мер Львова Андрій Садовий. Під час представлення міський голова наголосив, що Віктор Пушкарьов має досвід роботи на кількох керівних посадах, він також керував тисячним колективом. 

Віктор Пушкарьов з 10 листопада 2014 року був призначений директором департаменту житлового господарства та інфраструктури. До призначення він працював на кількох керівних посадах. Зокрема, був керівником ЛКП «Залізничнетеплоенерго», заступником директора з автоматизації, обліку і інновацій ЛМКП «Львівтеплоенерго», директором паперово-картонного виробництва бурого потоку та директором, майстром зміни паперової фабрики № 1.За освітою Віктор Пушкарьов – інженер-хімік-технолог, закінчив НТУУ «Київська політехніка». 

Нагадаємо, посаду першого заступника міського голови Львова донедавна займав Олег Синютка. На цій посаді він перебував з 2007 року. 26 грудня президент України Петро Порошенко уазом призначив Олега Синютку головою Львівської обласної державної адміністрації. 30 грудня він особисто представив нового голову ЛОДА у Львові.

 

джерело: Захід.нет

 ‡агрузка...