Міський голова Львова Андрій Садовий учора провів напівтаємну зустріч з громадою на стадіоні «Арена Львів». Цей захід не анонсувала прес-служба Львівської міської ради, а його учасників запрошували індивідуально.

Про це повідомив кореспондент «Вголосу».

 

У прес-службі Львівської міської ради нам підтвердили, що така зустріч дійсно відбулася, однак там переконують: це не був звіт міського голови перед громадою, а «зустріч міського голови з громадою міста».

На запитання, чому цю зустріч не анонсували, у відповідь ми почули: «Тому що це не була медійна зустріч. Туди приходили люди за запрошеннями. Якщо ви говорите про ЗМІ, то туди було запрошено представників кожного ЗМІ». Потім у прес-службі уточнили, що представників ЗМІ запрошували як гостей.

Учасник цієї зустрічі, запрошений від духовенства, розповів «Вголосу»: «Мер Львова Андрій Садовий розповідав на стадіоні про складний рік, про трамвай на Сихів, про нові тролейбус та трамваї, про будинки сімейного типу для сиріт, про інвестиції з-за кордону. Також була хвилина мовчання за всіх, хто загинув».

Також Андрій Садовий вихвалявся, що мерія дала 4 квартири для сімей загиблих на Майдані та 4 помешкання для учасників АТО. Розповідав про скасування квартплати та соціальні виплати для учасників АТО, говорив про ремонти вулиць та про створення «Музею терору».

Усіх учасників зустрічі, а це здебільшого були працівники бюджетних установ, чиновники, зібрали в конференц-залі стадіону, який було заповнено трохи більш як наполовину.

 

Джерело: Вголос