Третина маршруток Львова може  і завтра  не вийти на маршрут, що призведе до транспортного колапсу у Львові, – юрист «Успіх БМ»

«Незважаючи на рішення про нібито мирову угоду між Львівською міською радою та одною з найбільших компаній-перевізників Львова «Успіх БМ», загроза того, що більше третини маршруток Львова будь-якого дня не вийдуть на рейс, нікуди не зникла. Адже юридичних підстав виконувати перевезення фірма не має», – заявила юрист компанії-перевізника «Успіх БМ» Ірина Супрун під час прес-конференції у Львові.

      За її словами, договір про надання послуг перевезення був в односторонньому порядку розірваний Департаментом житлово-комунального господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

     «Рішення сесії Львівської міської ради від 18 грудня про створення робочої групи та роботу в напрямку мирової угоди не має жодної юридичної сили. Це швидше декларація про наміри, тайм-аут для чиновників Садового. Юридично є рішення суду про правомірність розірвання договору. Тобто з правової точки зору «Усіх БМ» не має права здійснювати перевезення. І в такому підвішеному стані працювати неможливо. Тому поки не буде укладено додаткові договори, які юридично дозволять перевізнику працювати, автобуси не можуть виїхати на маршрути», – каже І.Супрун.

     Вона наголошує, що стримувати обурення працівників підприємства, яке може перерости в безстроковий страйк, керівництво намагається з останніх сил.

 

«Проте обіцянкам-цяцянкам люди вже не вірять. Поки не буде юридично оформлених додаткових документів, жодні декларації на сесії людей не заспокоять. Сподіваємося, що слова депутатів та мера Садового не розійдуться з діями. Інакше саме їм доведеться пояснювати львів’янам, чому вони не дочекаються на зупинках своєї маршрутки», – підкреслює пані Супрун.

    За ненастання транспортного колапсу у Львові тепер відповідальні мер та депутати міськради, – керівництво «Успіх БМ»

   Вирішення правової колізії, у яку міський голова Львова Андрій Садовий «загнав» одного з найбільших перевізників міста Львова, від сьогодні на відповідальності депутатів Львівської міської ради. Про це заявив сьогодні, 18 лютого, директор компанії-перевізника «Успіх БМ» Юрій Мельник під час прес-конференції у Львові.

      «Сьогодні у Львові міг повторитися транспортний колапс 2012 року, коли після «реформи» Андрія Садового львів’яни не знали коли, куди і яким чином їдуть маршрутки у Львові. Не виключено, що працівники нашої компанії-перевізника відновлять страйк будь-якого дня, якщо депутати Львівської міськради та міський голова Львова Андрій Садовий не виконають взяті на себе сьогодні публічні зобов’язання», – наголосив Ю.Мельник.

      За його словами, незаконне розірвання договору про можливість здійснювати пасажирські перевезення Департаментом житлово-комунального господарства та інфраструктури Львівської міської ради з «Успіх БМ» призвело до того, що обурені працівники підприємства 18 грудня пікетували сесію Львівської міської ради та вимагали у мера Садового припинити цькування та нищення працюючого підприємства заради монополізації транспортної галузі Львова у своїх руках. Адже за такої ситуації третина маршруток Львова будь-якого дня може не вийти на рейс.

«Під тиском людей міська рада прийняла компромісне рішення про те, що і перевізник, і міська влада йдуть на певні поступки і остаточно оформляють мирову угоду в Апеляційному суді. Проте знаючи, як вміло Андрій Садовий вміє заговорювати проблеми, ми наголошуємо, що гарантами вирішення ситуації від сьогодні окрім самого Андрія Івановича, є депутати, які приймали рішення, зокрема Роман Федишин, Іван Гринда та Валерій Веремчук», – говорить пан Мельник.

 

     Директор фірми-перевізника також підкреслює, що від сьогодні це не лише колективна, а й персональна відповідальність вищеперелічених чиновників міської ради, адже тепер від їх слова громаді залежить, чи не опиниться Львів перед Різдвяними Святами в черговому транспортному колапсі.

 

Корупція Інфо

При публікації матеріалів із сайту обов'язкове посилання