Суд над російським солдатом Валерієм Пермяковим, який на допиті визнав свою провину в убивстві родини Аветисян у вірменському місті Гюмрі, відбудеться в гарнізонному військовому суді на території російської військової бази на півночі Вірменії.

Про це із посиланням на джерела, знайомі із ситуацією, пишуть російські ЗМІ, передає ІА Корупція Інфо.

За інформацією одного з джерел, таке рішення прийнято на підставі двосторонньої угоди про статус військової бази, що розташована у Вірменії. До того ж, інше джерело зазначило, що сторони також узгоджують спільний обвинувальний висновок на основі законодавства РФ.

 "Оскільки кримінальна справа за фактом вбивства родини Аветисян одночасно розслідується і російською, і вірменською стороною, вирішується питання про прийняття узгодженого єдиного обвинувального висновку на основі російського кримінального законодавства", – заявило джерело.

Водночас, за його словами, суд одночасно повинен буде розглядати також звинувачення, пред'явлені російськими військовими слідчими за епізодами, пов'язаними з дезертирством зі зброєю.

"Все, що напрацьовано вірменськими слідчими, буде передано російській стороні для залучення до матеріалів справи", – додала поінформована особа.

Окремо зазначимо, що 31 січня вірменські слідчі взяли у Пермякова зразки крові і волосся для порівняння їх із виявленими на місці злочину слідами і взятими зразками. Наразі проводиться експертиза, як наголосили у СК РФ, на території Вірменії.

Нагадаємо, три тижні тому у Вірменії російський солдат безжально розстріляв сім'ю, серед них було двоє дітей. Також повідомлялося, що Пермяков намагався заколоти немовля багнетом через осічку автомата.


 

 

джерело: ТСН