Президент Грузії Михайло Саакашвілі готовий допомогти українській владі у підготовці антикорупційних законів і створення Національного антикорупційного бюро.

Про це він розповів виданню "Цензор".

"Я що хочу сказати про Україну – у вас величезний обсяг чорних дір, це ЖКГ, це держпідприємства. Це пряме запрошення, щоб красти", – вважає він.

"У вас зараз система така, що вона не дозволяє не красти. Тому цю систему треба ламати. Від цієї системи дуже багато годуються. Єдиний метод – дати можливість поміняти людей із системи на тих, хто з цією системою нічого спільного не має", – зазначив екс-президент Грузії.

На запитання, чи погодився б Саакашвілі очолити Національне антикорупційне бюро, він відповів:

"По-перше, тут є велика група наших грузин, яка працює і з адміністрацією президента і з урядом України. І вони допомагають готувати антикорупційний пакет. Я хочу віддати належне і президенту Порошенко і уряду, що вони взяли на себе сміливість запросити іноземних фахівців … По-друге, я сам особисто готовий попрацювати разом з цією групою, щоб створити цю службу і взагалі реформувати цю систему, і сам із задоволенням в цьому участь особисто прийняв би. хто має очолити цю службу? я не думаю, що хтось буде всерйоз обговорювати мою кандидатуру. я не замислювався над цим. Але я замислювався над тим, щоб допомогти створити цю систему ".

Як повідомлялося, Михайло Саакашвілі вважає що українській владі необхідно вдвічі скоротити державний апарат, а зарплати чиновникам – підвищити.

 

 

Джерело: Обозреватель