1392916534_timoshenko
Лідер «Батьківщини», народний депутат Юлія Тимошенко звернулася до керівників Української держави з пропозицією негайно запровадити воєнний стан на Донбасі.

Про це повідомили у прес-службі партії «Батьківщина».

«Убивство російськими військовими понад тридцяти мирних жителів міста Маріуполя, серед яких двоє дітей, являє собою злочин проти людства і людяності. Світове співтовариство, безумовно, відреагує на це звірство російського режиму, але першою дієво та ефективно має це зробити Українська Держава. Злочин скоєно на нашій суверенній території проти наших громадян», – зазначила  Тимошенко.Зважаючи на таку ситуацію, вона запропонувала залучити до участі у скликаній Президентом Раді національної безпеки та оборони голів парламентських фракцій та прийняти рішення стосовно створення ставки Верховного Головнокомандувача та оголошення воєнного стану на території Луганської та Донецької областей.   

Крім того, парламентська фракція «Батьківщини» ініціює скликання термінового засідання ВР України, щоб прийняти рішення стосовно звернення до світової спільноти із проханням вжити радикальних заходів  щодо режиму Президента РФ Володимира Путіна, а також для прийняття постанов щодо підтвердження рішень, які будуть запропоновані Президентом та РНБО.

«Вбивства мирних громадян України мають бути зупинені зусиллями всього світу. Росія являє собою загрозу людству», – наголосила лідер «Батьківщини»

 

Джерело: Корупція.інфо