Мовляв, там  ображати його ніхто не буде.

11873

Ксенія Собчак. Фото: saint-petersburg.ru

«Якщо вас, панове віруючі усіх конфесій, постійно щось зачіпає – йдіть в монастир, – пише телеведуча, політичний журналіст Ксенія Собчак у своєму Instagram.

«Влада повинна закликати до порядку Радіо», – пише Кадиров. А в чому порушення порядку? Яку статтю КК РФ порушив Венедиктов? «У Венедиктова немає ніяких релігійних і сімейних цінностей», – Рамзан Ахматович, може це просто інші цінності? І не гірше і не краще ваших? Мені, наприклад, страшно набридли ці «ранимі» віруючі і їхні почуття. У мене теж є антирелігійні почуття, які ви постійно ображаєте, але я ж терплю.

Закон – вище справедливості, вище будь-яких почуттів. І за законом – сатира, висміювання – це не злочин. Тому єдиний мирний вихід для нас, для всіх – це керуватися законом. Вірте в кого завгодно, хоч у святого Котика, але ніякої агресії і постійних «ображених почуттів». Тільки загальний світський закон для всіх. Ніякого самоуправства, досудових розправ і т.д.

Або – лобіюють, міняйте закони (може в разі боротьби з терористами так і треба робити, до речі, я не знаю). Але закон – вище справедливості, вище будь-яких почуттів. І за законом – сатира, висміювання – це не злочин!

Заклики написати карикатури журналістів – теж (хоча може ідея і не геніальна). І задавати питання – хоч про Блокаду, хоч про Аллаха – це теж не злочин. Якщо вас, панове віруючі усіх конфесій, постійно щось зачіпає – йдіть в монастир, стаєте відлюдниками, або їдьте в релігійну державу – Ірак. І вас нічого не буде зачіпати в сучасній цивілізації і ЗМІ”.

Раніше повідомлялося, що головний редактор російської радіостанції “Ехо Москви” Олексій Венедиктов пообіцяв звернутися в поліцію через погрози йому і його виданню з боку глави Чечні Рамзана Кадирова, який вважає себе піхотинцем Путіна.

Той звинуватив Венедиктова в антиісламській політиці через опитування про публікацію карикатур на пророка Мухаммеда. У четвер, 8 січня 2014 року, на сайті радіостанції “Ехо Москви” було проведено опитування на тему того, чи слід виданням друкувати карикатури на пророка Мухаммеда у відповідь на розстріл редакції французького журналу Charlie Hebdo. Свою думку висловили майже 115 тисяч осіб. При цьому 54% опитаних сказали, що карикатури друкувати треба, 44% – що не треба, інші 2% вагалися з відповіддю.

 

 

джерело: Патріоти України