Народний депутат України від “Народного фронту” Дмитро Тимчук повідомив, що задокументовані цифри використаних за минулий рік коштів на Міноборони не збігаються з тими, про які заявили у самому відомстві.

 

Про це керівник групи “Інформаційний опір” написав на своїй сторінці у Facebook.

“У Міноборони заявляють, що використовували мало не 98% коштів, виділених у 2014 році на армію. Але от дивна річ: у грудні Комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони була надана офіційна довідка, в якій чорним по білому зазначено: на 8 грудня 2014 року залишок не використаних коштів, на які було відкрито асигнування з резервного фонду держбюджету для МО, становив 3 млрд 273 млн 912 тис грн”, – зазначив депутат.Тимчук нагадав, що в цілому було відкрито асигнування на 11 млрд 918 млн 215 тис грн.Міноборони з цих коштів реалізувало 7 млрд 868 млн 139 тисяч.

“Виходить, за три тижні (з 8 грудня до кінця року) МО реалізувало ще 3 млрд грн (тоді як за 11 місяців – менш 8 млрд)? Звучить дуже дивно”, – підкреслив нардеп.

Як відомо, у бюджеті-2015 на Міністерство оборони виділено 40, 24 млрд грн.  Документ був прийнятий Верховною Радою 29 грудня практично наосліп. 31 грудня за лічені години до Нового року Президент України Петро Порошенко підписав закон про держбюджет на 2015 рік. А вже 1 січня офіційна газета Верховної Ради “Голос України” опублікувала текст Закону, після чого він вступив в дію.

 

Джерело:  Телеканал новин "24"