Раніше суддя відмовляв слідчим у клопотанні.

Розслідування про вбивства на Майдані повільно, але просувається. Про це в коментарі LB.ua заявив член слідчої групи Генпрокуратури, прокурор-криміналіст Олексій Донський, передає Корупція.інфо

За його словами, буквально вчора слідчим вдалося з боєм отримати доступ до телефонних переговорів деяких осіб з Януковичем перед його втечею.

"Про  рух вперед говорити рано, але результат є. Мова йде про проясненні обставин, скоєних так званою "третьою силою", але це не третя сила. Я б це назвав російським слідом, – говорить Донський. – Ми суттєво просунулися в цьому напрямку, але говорити що або не можна, щоб не нашкодити слідству ".

Також Донський заявив, що суддя Печерського суду Тарасюк перешкоджав у встановленні обставин справи.

"Ми подавали клопотання, воно не було прийняте в порушення процесуальних норм. Йдеться про доступ до телефонного трафіку при перевірці інформації про російський слід, пов'язаному з вбивствами на Майдані. Саме при перевірці абонентів з'ясувалися російські мобільні телефони (номери – прим. Авт.), які контактували з Януковичем в момент розстрілу 20 лютого, а також у процесі втечі Януковича 22 і 23 лютого на територію РФ. Все це було в клопотанні, відмовили нам безпідставно. Минулої п'ятниці ми звернулися до іншого судді, і вже в понеділок нам без проблем дали доступ, отримали його протягом 2-х днів, тобто, в середу. Втратили 2 тижні ".