За незаконне отримання 6 тисяч доларів міліцією та Генпрокуратурою було затримано двох посадовців.

Як повідомили в МВС України, у змові діяли дві особи: заступник директора департаменту взаємодії з органами влади Мін’юсту у Києві та начальник Головного управління юстиції в Одеській області. передає  ІА Корупція Інфо.

“Посадовці вимагали та отримали від громадянина неправомірну вигоду у розмірі 6 тисяч доларів США за зниження відсоткової ставки реалізованого майна на відкритих торгах (аукціоні), а саме 11 автобусів марки “Богдан” та “ЛАЗ”, –  йдеться у повідомленні.Посадовець у Києві була затримана “на гарячому”, одразу після отримання грошових коштів у приміщенні нотаріальної контори, де вона і призначила зустріч для передачі хабара.

В Одесі співробітниками ГУБОЗу був затриманий начальник управління, що “допомагав” у реалізації корупційної схеми.

“Гроші, отриманні незаконним шляхом, вилучено. Проведено ряд обшуків. Спільники затримані в порядку ст. 208 КПК України”, – зазначили в МВС.

Разом з тим в ГПУ зазначили: дії затриманих кваліфіковані за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, та в інтересах третіх осіб будь-яких дій з використанням наданої йому влади, поєднаному із вимаганням).

Стаття передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

“Проводиться комплекс процесуальних дій, спрямованих на встановлення фактичних обставин вчиненого кримінального правопорушення”, – повідомили у ГПУ.

Українська правда