За інсайдерською інформацією з надр ГПУ, розглядається питання про призначення найближчим часом прокурором Дніпропетровської області «тричі генпрокурора України Святослава Піскуна, повідомляє інтернет-видання "Тема".

Нагадаємо, що в 2013 році колишній генеральний прокурор Святослав Піскун залишив Україну разом з родиною і через своїх представників розпродував майно. Причиною цього стали висловлювання іншого екс-генпрокурора Віктора Пшонки, який заявив, що Святослав Піскун може бути притягнутий до кримінальної відповідальності, якщо суд визнає екс-прем'єра Юлію Тимошенко винною у справі ЄЕСУ.

У жовтні 2014 року Центрвиборчком зареєстрував колишнього генпрокурора Святослава Піскуна на парламентські вибори, оскільки той в суді зумів довести, що він майже весь 2013 рік жив в Україні, а не за кордоном.

Нагадаємо, що губернатором Дніпропетровської області є Ігор Коломойський, про якому Святослав Піскун висловлювався в травні поточного року, як про можливу наступній жертві замаху після мера Харкова Геннадія Кернеса. "Наприклад, є такий підприємець Ігор Коломойський. Не дай бог, щось трапиться з ним – всі скажуть: а при чому тут спецслужби?" – заявив Піскун.

Святослав Піскун – тричі генеральний прокурор України (2002-2003, 2004-2005 і 2007), екс-депутат Верховної Ради. Заслужений юрист України. Генерал-лейтенант податкової міліції. Серед його добрих знайомих називають зятя Леоніда Кучми Віктора Пінчука (який відіграв особливу роль у відновлення Піскуна на посаді генпрокурора в 2004 році) і екс-прем'єр-міністра Миколи Азарова.

 

джерело: СЛЕД.net.ua