pictop

В зоні проведення антитерористичної операції на сході України спостерігається пожвавлене надходження допомоги терористичним угрупуванням зі сторони Російської Федерації.

Поставки здійснюються залізничним транспортом, в середньому 2-3 ешелони боєприпасів за добу. Про це інформує керівник групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук, передає Корупція.інфо

Так, за словами Дмитра Тимчука, терористи отримують підкріплення, яке присилає РФ залізничним транспортом. Розвантажують ешелони зазвичай в Іловайську.

Також частина боєприпасів надсилається через Антрацит. Звідти на бази незаконних збройних формувань озброєння розвозять вантажівками.

Читайте: В районі Горлівки противник зосередив близько 22 танків та майже 2 тисячі бойовиків – Тимчук

Також Тимчук повідомив, що терористи самопроголошеної Донецької народної республіки навіть сформували спеціальний підрозділ, який займається розподілом російської «допомоги». Члени підрозділу мають власний транспорт та охорону.

«Після доставки на «склади» бойовики з окремих підрозділів вже своїм транспортом («Урали», МТ-ЛБ, «Камази») доставляють боєприпаси безпосередньо на вогневі позиції. Схема, відпрацьована до автоматизму – до прибуття ешелону потрібну кількість автотранспорту заздалегідь зосереджується в зоні розвантаження, подача автотранспорту здійснюється по мірі необхідності», – пише Тимчук.

 

Читайте: На Дебальцівському плацдармі уже 2,5 тисячі бойовиків, у Горлівці готують “оборону” – Тимчук