Терористи

Незважаючи на план відведення важкого озброєння, бойовики почали укріплювати артгрупи в зоні АТО.

Про це у Фейсбуці повідомив координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук , передає Корупція.інфо

Так, за його інформацією, на південь від Донецька у смузі Степове-Гранітне противник продовжує ущільнювати бойові порядки і перекидати підкріплення, створюючи ударну тактичну групу.

«За останні 2 доби зафіксовано прибуття в даний район 3-х великих конвоїв постачання – всього до 40 вантажних автомобілів, а також 24 одиниці бойової техніки (включаючи 8 од. САУ 2С1«Гвоздика» і 2С3 «Акація» у складі двох вогневих підрозділів, 5 танків, 7 ББМ, а також спеціальні машини, включаючи командно-штабні машини (КШМ), а також рухливий пункт розвідки та управління підрозділів ППО тактичної ланки) », – зазначив Тимчук.

Він також додав, що в районі Ясинуватої відзначається зосередження тактичної групи російсько-терористичних військ, що має в своєму складі як мінімум 30 одиниць бойової броньованої технік (з них не менше 12 танків), а Іловайськ прибув черговий ешелон з боєприпасами для терористів «ДНР».

«Активно триває процес відновлення боєздатності формувань російсько-терористичних військ на Алчевсько-Стахановському ділянці. З цією метою через Краснодон та Красний Луч йде активне перекидання додаткових резервів. Зафіксовано переміщення 35 одиниць автомобільного транспорту та 22 одиниць бойової техніки. Також зафіксована перекидання в даний район 2-х батарей гаубиць Д-30», – підкреслив Тимчук.