Козаки, які контролюють декілька міст Луганщини й не підпорядковуються самопроголошеній "ЛНР", вимагають відставки ватажка бойовиків Ігоря Плотницького.

Про це у своєму відеозверненні розповів лідер козаків Павло Дрьомов.

"Ваші ставленики — пан Плотницький, крадуть щодня залізничні ешелони з вугіллям. Особисто я сьогодні нарахував 164. На все є документи, що підтверджують це. Доки якісь плотницькі, якісь жиди незрозумілі будуть нас обкрадати? Я розповім, хто такий Плотницький – це ставленик Наталії Королевської. Зараз в ОДА заходять люди Єфремова",– заявив він.

Також Дрьомов наголосив, що "з 10 так званих "гумконвоїв" (Путіна – ред.) до народу дійшов один". З його слів, що під час так званих "виборів" 2-го листопада, людей шантажували соцдопомогою.

"Я розповім як пройшли ці вибори. Досить брехати, ми вийшли за волю, ми вільний народ! Плотницький заявив, що козаки – "бєспрєдєльщікі". Ви – злодій! Злодій народної довіри! Ви ввели соціальні картки: не прийдете на вибори, не одержите пенсії… Такого шантажу не було ніде у світі, такого не було навіть в "фашистській Україні". Ми вимагаємо вашої відставки. І за нами підніметься вся Луганська область",– заявив Дрьомов.

Лідер козаків звинуватив "вояків" Плотницького в тому, що вони "крадуть усе, що можна й не можна".