дебальцево-корупція

За оперативними даними, терористи від своїх кураторів отримали наказ за будь-яку ціну взяти Дебальцеве. Так, за минулу добу терористи 88 разів завдавали ударів по Дебальцевому та навколишніх селищах, використовуючи практично усі види зброї.

Про це сьогодні на брифінгу повідомив речник АТО Анатолій Стельмах.

Аналізуючи 1 добу після початку перемир’я, можна стверджувати — незаконні збройні формування не дотримуються підписаних угод. З початку режиму "тиша" противник 31 раз застосовував реактивні системи залпового вогню, 4 рази танки, 56 — артилерію та міномети. Кількість обстрілів наших позицій на дебальцівському напрямку, в порівнянні з іншими днями, навіть збільшилась,
— заявив Стельмах.

На напрямку, найбільше від обстрілів ворога постраждали Дебальцеве, по якому злочинці 19 разів били з "Градів", Чернухіно – яке тричі штурмували бандформування і 4 рази обстріляли з "Градів". По селищах Попасна, Санжарівка, Золоте, Камянка незаконні збройні формування активно вели вогонь з "Градів" і артилерії.

В той же час інтенсивність обстрілів на луганському і донецькому напрямках знизилась, обстріли вели переважно зі стрілецької зброї та гранатометів. Постраждали від мінометного вогню Тошківка, Опитне, Новотошківське. На Маріупольському напрямку двічі з танків терористи вели вогонь по селищу Широкіно.

Загалом, за добу, противник 112 разів завдавав вогневих ударів по силах антитерористичної операції. Наші військові вогонь відкривали лише у відповідь.

Джерело: Корупція.інфо