гумконвой-14

МНС Росії сформувало чергову колону з так званої "гуманітарною допомогою" для Донбасу.

Про це повідомив заступник начальника Національного центру управління в кризових ситуаціях МНС Олег Воронов.

"У Ростовській області завершилося формування гуманітарної колони для жителів Донецької і Луганської областей, і вона готова до відправки. У її складі понад 170 автомобілів, які доставлять понад 1,8 тис. гуманітарних вантажів", – сказав він. За його словами, серед вантажів продукти харчування, медикаменти, підручники для Донецького національного університету, будматеріали та інші матеріальні засоби, необхідні для життєзабезпечення населення.Воронов уточнив, що підготовка цієї колони велася протягом тижня в Ростовській області на території Донського рятувального центру МНС, куди доставлялися необхідні вантажі з різних регіонів, у тому числі і авіацією з Центральної Росії.

"В даний час всі машини завантажені, вони пройшли техобслуговування і технічно справні. За кермом будуть знаходитися підготовлені водії – рятувальники, які й до цього доставляли вантажі в Донецьку і Луганську області", – зазначив Воронов.

Планується, що колона вийде з Донського рятувального центру МНС рано вранці 15 лютого і орієнтовно в першій половині дня автомобілі прибудуть до Донецька та Луганська. Це вже 14-та колона Росії з так званої "гуманітарною допомогою" для Донбасу.‡агрузка...