Галицький районний суд Львова на ₴170 тис. оштрафував львів’янина, який надавав послуги з організації та проведення азартних ігор у будівлі розважального комплексу «Міленіум», що на проспекті Чорновола у Львові, передає Корупція.інфо

У орендованому приміщенні він організував покер-клуб «AQuarium», в якому облаштував два гральних зали для проведення гри в покер. Тут грали покер на гроші під виглядом турнірів зі спортивного покеру, який не заборонений законом. Крім того, підприємець залучив до незаконного бізнесу працівників на посади менеджера та дилера.

Як зазначено у судовому вироку, обов'язковою умовою участі в грі була сплата грошей для отримання покерних фішок для здійснення ставок. У подальшому це давало змогу гравцю як отримати грошовий виграш, так і не отримати його, залежно від випадковості.

Правоохоронці встановили, що покер-клуб незаконно діяв із 09 січня 2014 року до 24 травня, доки його не викрили.

У покерного клубу «AQuarium» досі існує свій сайт, де вказано контактні номери телефонів та фактичну адресу. Щоправда номери телефонів заблоковані оператором.

Галицький районний суд Львова визнав винним організатора клубу винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.203-2 ККУ (заняття гральним бізнесом) та оштрафував його на ₴170  тис. Крім того, із винуватця стягнули понад ₴6 тис. на проведення експертиз та судові витрати.

Зазначимо, що з 15 травня 2009 року гральний бізнес (азартні ігри) в Україні заборонений відповідним законом.

 

 

Джерело: Захід.нет