Сьогодні працівники правоохоронних органів затримали двох осіб, які намагались викрасти котушки з ліфта в одному з будинків Сихівського району міста Львова, передає  ІА Корупція Інфо.

«Сьогодні зранку працівники міліції затримали «на гарячому» двох осіб, які намагалися викрасти ліфтову котушку з будинку на вулиці Зубрівській. Маємо інформацію про те, що один з затриманих був причетний до багатьох випадків крадіжки таких котушок. Його було затримано під час проведення спецоперації»,- повідомив Михайло Підвірний, начальник Сихівського РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області.У ЛКП «Львівсвітло» звертаються до мешканців під’їздів, у яких є ліфти, з проханням повідомляти міліцію про підозрілих людей у будинках. Зазвичай, проникнення відбувається через вікна. Також у ЛКП зазначають, що 1 така котушка коштує від 1200 до 1500 грн, тож подібні крадіжки завдають великої шкоди фінансовому стану підприємства.

Нагадаємо, що загалом упродовж 2014 року в місті викрадено близько 170 ліфтових котушок. Найбільш постраждали Франківський та Залізничний райони міста.