На гарячому під час одержання неправомірної вигоди на Волині затримали чотирьох працівників районного підрозділу Державної міграційної служби.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області, передає ІА Корупція Інфо.

На Волині викрили незаконну діяльність чотирьох посадовців районного підрозділу управління Державної міграційної служби України та двох працівників Державного підприємства «Документ».

З’ясувалося, що спритники налагодили системну схему вимагання і одержання неправомірної вигоди від громадян, які зверталися із заявами про оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон і проїзних документів дитини та видачу довідок про реєстрацію місця проживання для подальшого оформлення дозволу на перетин кордону в межах місцевого прикордонного руху.

У результаті слідчих дій, в тому числі негласного характеру, 21 січня цих посадовців спіймали «на гарячому» під час чергового одержання під контролем правоохоронців неправомірної вигоди.

Наразі у цьому кримінальному провадженні триває досудове розслідування. Вирішується питання про повідомлення посадовцям про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, обрання стосовного них запобіжних заходів та відсторонення від займаних посад.