ДАП

В Мережі з’явились фото сьогоднішнього Донецького аеропорту, передає Корупція.інфо

Автор фото звіту Олександр Худотеплий опублікував світлини аеропорту Донецька, який пустує  із 21 січня

Як відомо, наразі українські військовослужбовці продовжують контролювати  північну частину аеропорту.

Як повідомляло ІА Корупція.інфо, 13 лютого, 79-я бригада знищила бойовиків в Донецькому аеропорту, які прийшли оглядати територію.

Першу групу терористів пропустили ближче, а потім знищили. А полонених бойовиків заманили в пастку товариші, які запросили підкріплення.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав радник Президента Юрій Бірюков.

"Я рідко "піарю"79-у бригаду, так-так. Ні, я щиро це кажу: на тлі того ЩО і ЯК робить 79я бригада – вони, поки що, обділені і увагою преси та нагородами. Колись ми це виправимо, колись ми зможемо розповісти значно більше. а поки – один з епізодів роботи 79. Тетяна Ричкова виклала фото, а я додам відео спілкування з одним з "кухарів" (соррі за поганий звук, Dmitry Marchenko класнючий друг і боєць, але паршивий оператор ) ", – написав він.

"Сепар так часто і так голосно розповідали про те, що вони взяли ДАП (Донецький аеропорт. – Ред.), Що самі напевно в це повірили. І сьогодні пішли собі, розслаблені, на метеовишку. Перша група була пропущена ближче, а потім знищена. Кількох взяли в полон і попросили їх по рації запросити підкріплення. Підкріплення прийшло, вів їх у бій заступник Гіві. Ну … Той же результат. Плюс ще десяток полонених ", – зазначив радник Президента.

"Результат "контролю" Донецького аеропорту сепарів: багато 200-их (включаючи командира штурмової групи), півтора десятка полонених. І це лише один з епізодів за сьогодні", – резюмував Бірюков.