Відповідний указ підписав Президент Петро Порошенко і таким чином ухвалив рішення Ради нацбезпеки і оборони про забезпечення Збройних Сил України та виробництво військової техніки.

Текст указу Президента України № 953/2014 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 грудня 2014 року "Про ресурсне забезпечення сектору безпеки і оборони України у 2015 році" оприлюднили на офіційному сайті глави держави.

"Зокрема, РНБО вирішила доручити Кабінету Міністрів на забезпечення національної безпеки і оборони України передбачити видатки в проекті Закону "Про державний бюджет на 2015 рік" в розмірі понад 80 млрд гривень, а також право Уряду щодо надання державних гарантій в обсязі 6 млрд гривень для закупівлі озброєння, військової техніки, матеріальних і технічних засобів",
– про це повідомили у прес-службі президента України.

Також Кабмін повинен протягом місяця укласти угоди на виробництво для речового майна для ЗСУ та інших військових формувань.

Крім цього, за дорученням РНБО Кабінет Міністрів повинен закласти у держбюджеті на 2015 рік фінансування для організації нових виробничих потужностей і впровадження нових технологій для виробництва військової техніки та озброєння.

Відтак, Міністерство оборони повинно організувати міжвідомчу комісію зі стандартизації та уніфікації озброєння, техніки, речового майна та іншого забезпечення військових формувань і правоохоронних органів. Відповідний перелік стандартів планують впровадити протягом трьох місяців.