За 2014 рік Гарнізонний храм св. апп. Петра і Павла зібрав пожертв на 5 млн 300 тис. 389 грн, 66 тис. 36 євро, 113 тис. 667 дол., 4 тис. 400 канадських дол., 3 тис. 450 злотих, 100 британських фунтів і навіть 33 тис. 200 руб.

Про це сьогодні на прес-конференції розповів настоятель храму о. Степан Сус, передає  ІА Корупція Інфо.

За ці кошти придбали понад 2 тис. бронежилетів, касок, а також берців, форми та ін.

За словами о. Суса, зараз, під час четвертої хвилі мобілізації, запити від військових на каски та бронежилети зменшилися, проте церква надалі продовжує збір для бійців. які вирушають в зону АТО та поранених там. Церква також доукомплектовуватиме військових, наприклад спальниками, карематами, термобілизною.«Ми також звертаємо увагу на наслідки після війни. Багато військовослужбовців, які повернулися з зони АТО, потребують такого духовного відновлення. Найближчими нашими є у лютому-березні під час великого посту організувати у монастирях Західної України дні духовної віднови для військовослужбовців. Ми вже почали звертатися до військових із проханнями, щоби охочі поїхали з нами на 2-3 дні з нами в монастир, побули трішки в іншій атмосфері і просто помолилися, почитали Святе Письмо. Ми ласкаво всіх запрошуємо», – наголосив о. Сус.

Як розповів військовий капелан храму Андрій Хомишин, який працює із пораненими бійцями у шпиталі, відколи храм почав збирати кошти цільово на потреби поранених військовослужбовців, зібрати вдалося близько 350 тис. грн., близько 30 тис. дол. і більше 6,5 тис. євро.

«За цей час ми практично допомогли 37 особам різною кількістю коштів – від кількох сотень до кількох десятків тисяч доларів. Востаннє було профінансовано протезування військовослужбовцям нашої 80-ї мобільної бригади, який протезувався за кордоном. Він втратив ліву ногу в боях у зоні АТО», – розповів А.Хомишин.‡агрузка...