савченкоо

До незаконно утримуваної в російському СІЗО Надії Савченко, української льотчиці, депутату Верховної Ради та делегату ПАРЄ, не пустили українського лікаря, який сьогодні вранці прилетів до Москви, щоб оглянути ув'язнену. Про це на своїй сторінці в Twitter повідомив народний депутат від «Батьківщини» Олексій Рябчин.

За його словами, до Москви сьогодні прилетіли він сам з лікарем з клінічної лікарні «Феофанія» Державного управління справами і сестра полоненого депутата Віра Савченко.

Читайте також:Сестру і лікаря Савченко не пропускають в СІЗО

Незважаючи на виданий Слідчим комітетом РФ дозвіл на зустріч сестер, Віра Савченко більше 4 годин домагалася здійснення зустрічі, чекаючи під СІЗО. При цьому ж таки, лікарю у візиті було категорично відмовлено.

 

 
 

твііі
Побачення сестер Савченко постійно переривалося, оскільки вони розмовлялии українською. При цьому в СІЗО не дозволили передати ні привезені для Надії дитячі малюнки, ні книги.


Як передав Рябчин слова сестри, Надія Савченко ще більше схудла, але почуває себе задовільно, при цьому «духом вона міцна як ніколи». Крім того, зазначив депутат, Надія подякувала українцям за підтримку, яку вона постійно відчуває, говориться в повідомленні прес-служби «Батьківщини».

Джерело: Корупція.інфо