Наразі Львівський обласний військовий комісаріат тимчасово призупинив роздачу повісток на постах ДАІ на в’їзді до Львова. Однак вже сьогодні таку практику можуть відновити.

Про це   розповів прес-секретар Львівського обласного військового комісаріату Роман Поронюк, передає ІА Корупція Інфо.

За його словами, вже сьогодні у другій половині дня представники військкомату можуть поновити роздачу на постах ДАІ повісток тим особам, які ухиляються від мобілізації. Р.Поронюк наголосив, що видача повісток відбувається виключно за списками ухильників від мобілізації. Людям, яких у списках немає, повісток на постах ДАІ не видають.

Крім того, Р.Поронюк повідомив, що лише за півтори доби роздачі повіток на постах ДАІ вдалося знайти 50 чоловіків, які ухиляються від отримання повісток. Усього ж, станом на сьогодні, на Львівщині налічується близько 2000 тисяч ухильників.

В обласному військовому комісаріаті переконані, що практика роздачі повісток на постах ДАІ не лише ефективна, а й цілком законна. «Ми маємо донести до чоловіка інформацію про виклик до військкомату. І робити це ми можемо в будь-якому місті», – зазначив Р.Поронюк. При цьому він наголосив, що вручення повістки не означає автоматичної відправки до війська, оскільки військовозобов’язаному після отримання повітки необхідно пройти низку заходів, зокрема медичний огляд.