Із 28 до 30 січня з Авдіївки, Дебальцевого, Світлодарська перевезено 956 людей, з них 161 дитина. Про це повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій. Зокрема, повідомляється, що з Дебальцевого 30 січня вивезли 310 людей: 250 – до Святогорська, 60 – до Артемівська.

"Для цього були задіяні шість автобусів. З Авдіїївки трьома автобусами було перевезено 60 людей до Святогорська", – зазначили у ДержНС.

Окрім того з Щастя Луганської області рятувальниками 30 січня вивезено 28 дітей до Сєвєродонецька, яких розмістили у школі-інтернаті.

"Дітей забезпечено всіма умовами для проживання та навчання. Із селища Троїцього Попаснянського району області були вивезені 62 особи (у тому числі 10 дітей). Люди були вивезені до с. Лисичанський Попаснянського району", – йдеться у повідомленні.

Читайте також:«Казаки» звинувачують російських офіцерів у тому, що ті погнали їх «на забій»Також повідомляється, що  силами рятувальників та місцевої влади організовано щоденну доставку вантажів гуманітарної допомоги до населених пунктів Авдіївка і Дебальцеве. 

"30 січня мешканцям Дебальцево рятувальниками було доставлено 6 тонн питної води. У місті проводилась роздача продуктів харчування, зокрема, було роздано близько 4,5 тисяч буханок хлібу, а також теплі речі. Організовано підвіз технічної води у кількості 2,5 тонн до мікрорайону "Східний" та міської лікарні".

У Авдіївці та Дебальцевму відсутнє централізоване водо-, електро- та теплопостачання, а також частково централізоване газопостачання в місті Авдіївка.

Протягом минулої доби проведення аварійно-відновлювальних робіт в цих містах було неможливим через постійні обстріли з боку терористів.

При цьому мешканцям Луганської та Донецької  областей нагадали: щоб виїхати із небезпечної зони, можна звертатися до місцевих органів влади, за телефоном 101 або (044) 247-30-02, а також до регіональних комісій з техногенно-екологічної безпеки у Луганській області – (0645) 71-43-71 та у Донецькій області – (0629) 51-59-01.  Усі телефони працюють у цілодобовому режимі.

Джерело: Корупція.інфо