Працівники ДАІ спільно із представниками військкоматів під час рейду на дорогах Львівщини вручили 48 повісток військовозобов’язаним, які раніше ухилялися від мобілізації.

Як розповів 9 лютого під час брифінгу в. о. військового комісара Львівської області Олександр  Тіщенко, працівники військкоматів вручають повістки лише тим, хто ухиляється від призову. Вони мають при собі відповідні списки таких осіб, передає ІА Корупція Інфо.

Решті чоловіків віком від 25 до 60 років, які мають при собі документи, що підтверджують особу вручають запрошення до військового комісаріату для уточнення особистих даних. Списки тих, хто не з’явився у військкомату у відведений термін після вручення запрошення теж ведуть. Таким особам загрожує адміністративна відповідальність.

«Багато громадян зараз, на жаль, ухиляються від призову за мобілізацією. Нам приходять повідомлення від сільських рад, ЖЕКів, пунктів оповіщення про те, що особи, які підлягають мобілізації знаходяться за кордоном, у відрядженнях, змінили місце проживання. Насправді ж вони спокійно їздять по місту на автомобілях і є вдома», – наголосив Тіщенко.

За його словами, згідно із Законом «Про міліцію», розшуком і доставкою військовозобов’язаних займаються працівники внутрішніх справ. Тому спільно із працівниками ДАІ було прийнято рішення при зупинці та перевірці машини виявляти громадян, які ухиляються від мобілізації

Загалом, за словами Тіщенка, на Львівщині переховуються від військових комісарів понад 2 тис. жителів області. Саме таких людей і перехоплюють на дорогах.

Однак уже завтра, після узгодження алгоритму дій із працівниками ДАІ вручення повісток на блокпостах при виїзді зі Львова обіцяють відновити.