1072714

Протягом останнього тижня російські війська і терористичні організації втратили на Донбасі близько 600 бійців, у той час коли втрати серед ЗСУ становлять 18 осіб, ще 235 військових – поранено.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства оборони України.
У МОУ зазначають, що російські ЗМІ активно дезінформують про втрати в українські армії, аби створити «інформаційно-пропагандистський тиск на місцеве населення».

«У період з 17-22 січня, в результаті збройних протистоянь українських військових з терористичними угрупуваннями та збройними силами Російської Федерації на території Донецької та Луганської області було знешкоджено близько 600 осіб бойовиків та російських військових, 275 осіб — поранено. Остаточна чисельність втрат може бути значно більшою, оскільки деяких поранених противник встиг евакуювати з поля бою», – йдеться у повідомленні.

Крім того, за даними Міноборони, українські військовослужбовці знешкодили або вивели зі ладу 14 танків, 43 бойових броньованих машини, 14 одиниць РСЗВ «Град» та «Ураган», 28 самохідних артилерійських установок, 19 одиниць автомобільної техніки противника.

У аеропорту Донецька за останні тиждень ЗСУ ліквідували 85 бойовиків. 53 — поранено, знищено 7 танків, 12 броньованих машин, 9 одиниць автомобільної техніки та гармату МТ-12 противника.

Що цікаво, лише за останню добу окупанти втратили 205 бойовиків у районі населеного пункту Сміла, 50 у районі Опитного та Водяного, 9 — в Донецьку, 9 — у Троїцькому, 6 — у Слов’яносербську, 6 — у Пісках, 3 — у Горлівці та 2 — у Дебальцеве.

Серед ЗСУ у боях з ворогом за згаданий період загинуло 18 військовослужбовців, 235 — поранено. Також було втрачено 1 танк, 7 БМП, 2 гармати МТ-12, 7 одиниць автомобільної техніки.

Джерело: Корупція.інфо