На Львівщині співробітники Управління по боротьбі з організованою злочинністю затримали озброєну злочинну групу. Про це повідомили у прес-службі ГУБОЗ МВС України.

На рахунку учасників угруповання ряд тяжких злочинів, серед яких пограбування та розбійні напади на мешканців області, квартирні крадіжки, а також угони автівок.

«Під час затримання зловмисники чинили збройний опір та намагалися втекти на двох автомобілях. Як результат професійних дій, фігуранти затримані, їх зброю вилучено», – мовиться в повідомленні.

«Співробітниками УБОЗ ГУМВС України у Львівській області здійснювалось документування діяльності стійкого злочинного угрупування, учасники якого з минулого року спеціалізувалися на вчиненнях тяжких злочинів насильницько-майнового характеру із застосуванням зброї. У результаті кропіткої роботи оперативники встановили всіх учасників групи», – зазначили в прес-службі.

«До спецоперації по затриманню були залучені співробітники ДАІ, які зупинили два автомобілі, якими пересувались підозрювані. На вимогу працівників міліції вийти з автомобіля зловмисники відмовились та одразу почали втікати, створюючи при цьому ситуацію, що загрожувала життю і здоров’ю правоохоронців. Для зупинення транспортного засобу інспектори ДАІ застосували зброю та прострілили колеса. Незважаючи на це, автомобіль не зупинявся, а водій і далі намагався втекти, продовжуючи маневри вперед-назад, створюючи небезпеку для оточуючих. Уже після зупинення транспортного засобу, спільники блокували двері та намагалися застосувати зброю», – розповіли правоохоронці.

 

У результаті проведених заходів обидві автівки затримані, затримано також 6 чоловіків віком від 20 до 36 років, усі мешканці Стрия, і майже всі раніше судимі. Під час операції ніхто не постраждав.

«Наразі зловмисники обґрунтовано підозрюються у скоєнні ряду тяжких злочинів. Яскравим прикладом є розбійний напад у м.Стрий, що мав місце в листопаді минулого року. Тоді спільники вночі проникли на територію складу-офісу, де погрожуючи застосуванням зброї, зв’язали скотчем трьох працівників складу, та заволоділи майном підприємства. Невдовзі, цього ж місяця спільники пішли на наступну справу – зухвале пограбування ломбарду у м.Стебник. Погрожуючи зброєю, чоловіки заволоділи 45 тисячами гривень та ювелірними виробами на суму 320 тисяч гривень», – повідомили в прес-службі ГУБОЗ.

На даний час проводяться слідчо-розшукові заходи з метою встановлення інших епізодів злочинної діяльності затриманих та їх спільників, а також потерпілих осіб.

Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу.