У зоні антитерористичної операції прикордонники з Львівщини «Галицькі леви» перебували  з вересня 2014 року по лютий 2015 року. Вони виконували бойові завдання в зоні розмежування з тимчасово окупованою територією України в Донецькій області.

Про це повідомлила ІА Корупція Інфо прес-служба Львівської облдержадміністрації.Під час урочистостей з нагоди повернення військових присутнім продемонстрували навички службових собак. Чотирилапі шукали вибухівку, наркотичні речовини, гранати і навіть міни. Проводили затримання злочинців і конвоювання затриманих. Також керівництво Кінологічного навчального центру запросило присутніх відвідати виставку, присвячену воїнам-афганцям та бойовим розрахункам  центру, які перебували у зоні проведення АТО.   На  урочистому мітингу перед прикордонниками виступив заступник голови Львівської облдержадміністрації Володимир Харчук.

Варто зазначити, що станом на сьогодні в зоні проведення АТО знаходяться ще дві оперативні бойові прикордонні комендатури Західного регіонального управління: «Львів» та «Мостиська», заміна яких буде відбуватися відповідно до затвердженого графіку.‡агрузка...