На сьогодні до органів прокуратури Львівської області надійшло 12 повідомлень щодо 38 осіб, які відмовилися від отримання повісток для проходження військово-лікарської комісії. Про це  ІА Корупція Інфо повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Такі факти мали місце у Личаківсько-Шевчеківсько-Залізничному, Жидачівсько-Миколаївському, Радехівсько-Кам’янка-Бузькому, Жовківському, Сколівському територіальних районних військових комісаріатах.

Відтак, за згаданими повідомленнями розпочато 12 кримінальних проваджень за ст.336 Кримінального Кодексу України (ухилення від призову за мобілізацією).

Водночас, 4 січня прокуратурою Пустомитівського району за заявою Пустомитівсько-Городоцького ОРВК внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 114-1 КК України (перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань).

Йдеться про факт відмови керівника одного з товариств із обмеженою відповідальністю отримувати зведені та часткові наряди на вилучення техніки з цього підприємства по частковій мобілізації.

Хід досудового розслідування вказаних кримінальних проваджень перебуває на контролі прокуратури Львівської області.

Зазначимо, що додержання вимог законодавства на території Львівщини під час проведення мобілізаційної підготовки та підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України на цей час є одним із пріоритетних напрямків діяльності прокуратури області.