У Тернополі хлопець стрибнув із автомобільного моста на залізничне полотно, після сварки із дівчиною. Про це  повідомили у підрозділі зв’язків з громадськістю МВС України на Львівській залізниці, передає ІА Корупція Інфо.

Машиніст вантажного поїзда побачивши різкий спалах на контактній лінії застосував екстрене гальмування. Перед локомотивом на залізничному полотні він помітив чоловіка, який лежав та подавав ледь помітні ознаки життя.

Правоохоронці встановили особу потерпілого, ним виявився 25-річний мешканець Тернопільської області. На жаль у кареті швидкої допомоги молодий чоловік помер.

Як відомо, в цей вечір він із своєю дівчиною повертались додому після відвідин нічного клубу. На автомобільному мості між ними виникла сварка. У розпалі конфлікту дівчина розвернулась йти додому, а за декілька секунд побачила, що її хлопець уже лежав на залізничному полотні.

Шансів залишитися в живих у чоловіка майже не було. Висота моста в цьому місці становить 15 метрів. Окрім того він міг загинути від уражень струмом.