Російські найманці стали скаржитися російським ЗМІ, що їх в Україні знищують свої ж спецназівці. Про це свідчить відео інтерв'ю по скайп-зв'язку з командиром підрозділу бойовиків «Одеса» з позивним «Варяг». Про цю новину повідомляє Корупція.інфо з посиланням на «Пресу України».

Бойовик в паніці, він розповів, що його підрозділ цілеспрямовано знищується російським спецназом з підрозділів «Вимпел». Переляканий російський найманець заявив, що спецназівці практично зачистили основні сили батальйону «Одеса». Проросійські терористи дезорієнтовані ситуацією, так як не розуміють, що відбувається. Згідно із твердженням «Варяга», 90 % бійців його батальйону – це громадяни Росії, які приїхали на Донбас воювати з українською армією. Всі вони воюють безкоштовно, через переконання, і «нічого не мають за свою добровільну підтримку «армії ЛНР»».

«Але ніколи такого не було, щоб ввести (на Донбас – ред.) також росіян, щоб воювати також з росіянами. Я такого підходу не розумію», – шокований «Варяг».

Бойовик розповів, що зачисткою його підрозділи займаються не просто представники так званого «ополчення», а спеціально навчені військові з СОБРу.

«Це не добровольці з Росії. Туди, у Луганськ, СОБР зайшов з міністерства внутрішніх справ, туди зайшли приватні військові кампанії», – зазначив бойовик.

«Варяг» заявив, що представники цих структур це певні «ланцюгові пси» путінського режиму, яким вказали, кого треба знищити, назвавши мародерами, і вони діють згідно з отриманими наказами. При чому, терорист переконаний, що «спецназівців» використовують в темну, а вони, зі свого боку намагаються відпрацювати «досить високу зарплату».

Цікаво, що подане інтерв'ю «Варяга» через деякий час було видалено з відео хостингу Ютуб, зате замість нього з'явилося інтерв'ю іншого бойовика, який представився командиром батальйону «Одеса», але вже повідомив глядачам зовсім іншу інформацію про батальйоні.

 

Раніше повідомлялось, сьогодні вранці, 10 січня, базу ОБрОН «Одеса», яка знаходилася в Краснодоні оточили озброєні найманці «Вагнера». Вони поставили ультиматум про повну здачу зброї, або ж, в іншому випадку, будуть роззброювати силовим шляхом. В результаті базу ОБрОН "Одеса" все ж роззброїли. Також одночасно роззброїли і міліцію Краснодона. Обійшлося без загиблих.