1407091957_lucenko

Сенсаційну заяву про те, що на реформування МВС немає коштів зробив екс-міністр внутрішніх справ, голова фракції «Блоку Петра Порошенко» Юрій Луценко в ефірі «5 каналу», передає Корупція.інфо

Читати: Поліція по-новому: хто прийде працювати на місце ДАІшників

«Реформ не буває без грошей. І я дуже бажаю і Авакову і Екє Згуладзе успіху, але реформи без грошей бути не може. Зараз грошей немає ні американських, ні спонсорських, ні українських. Тому, я думаю, перше, про що ми повинні говорити – це про зміну бюджету, де окремим рядком виділити кошти на цей дуже важливий київський досвід. Тому що, якщо він вдасться, далі піде все інше. Нам потрібен перший конкретний успіх, який можна помацати руками », – заявив Луценко.

 

При цьому перший заступник міністра МВС Екє Згуладзе раніше повідомляла, що проект створення патрульної служби в Києві проходить за підтримки уряду США, у тому числі й фінансової.

Читати: Реформа МВС: всі ідіоти опиняться на вулиці – експерт

Цю ж інформацію підтверджує і заява посла США в Україні Джеффрі Пайєта – «Ми плануємо продовжити інвестиції в цей проект. Наша участь не обмежиться першим етапом у Києві, ми хочемо працювати з МВС і далі, після успішного впровадження проекту в Києві, поширити його на інші великі міста, такі як Харків і Одеса», – сказав пан посол.