rym_italija_akcija_zvilnennia_savchenko

Ув'язнена українська льотчиця Надія Савченко висловила своє бажання померти.

Про це написав її адвокат Марк Фейгін у відкритому листі президенту РФ Володимиру Путіну, передає Корупція.інфо

"Термін відмови Савченко від їжі наближається до 45 днів. Це багато, дуже багато. Лякає те, що в останньому моєму з нею спілкуванні у в'язниці я прямо почув про її бажанні померти. … Звернутися до вас мене змусила винятковість ситуації, в якій опинилася моя підзахисна … Ми можемо і далі чергово вислуховувати стандартне: "суд розбереться", але часу катастрофічно немає ", – написав він.

Також Фейгін зауважив, що доказів того, що Савченко невинна, є чимало.

"У зазначеній справі здатний розібратися навіть недорозвинений студент, не кажучи вже про слідчу групу СК РФ. Процесуального матеріалу, який дозволив би зробити обґрунтований висновок про роль Савченко в подіях, в яких її звинувачують, більш, ніж достатньо".

Адвокат української льотчиці написав вимогу про справедливий суд і слідство для української льотчиці.

"Суд не розібрався з викраденням Савченко, не розібрався з обґрунтованістю її арешту, не розібрався з обвинуваченням. … Я звертаюся до вас за все тим же, за законом і справедливістю. Справа публічне, я б навіть сказав загранично публічне, і тому таємного способу "повирішувати" вже немає. Вам, як юристу, добре відомо одне банальне правило -" коли не знаєш як вчинити, роби по закону ", – зауважив Фейгін.