f08684a6d982c1e756e1a6d4dfb91e1c

У Верховній Раді зареєстровано проект закону про забезпечення діяльності Національного антикорупційного бюро, який дозволить запустити НАБ і конфіскувати нечесно нажите майно чиновників.

Читати: Ярема назвав вартість капіталів втікачів чиновників, які Україна хоче повернути

Про це повідомив депутат фракції «Самопомочі» Єгор Соболєв, передає Корупція.інфо

«Це законопроект, за яким ми змогли об'єднатися з Адміністрацією Президента, з фракцією БПП, як найбільшою фракцією парламенту, з робочою групою антикорупційного комітету, громадськими експертами і з грузинськими прокурорами, які саджали корупціонерів в період президентства Саакашвілі», – констатує Соболєв.

За його словами, відповідний проект закону забороняє набирати для боротьби з корупцією тих, хто з нею вже боровся і не показав результату – працівників МВС, ГПУ, а також встановлює великі зарплати для слідчих Антикорупційного бюро і прокурорів, які займатимуться розслідуванням корупційних злочинів.

Читати: Турчинов закликав чиновників не користуватися поштовими скриньками РФ

«І по-третє – він дозволить забирати майно у посадових осіб та пов'язаних з ними людей, якщо вони не можуть пояснити його походження. Цей механізм прекрасно спрацював в Грузії, дозволивши забрати награбоване і залишити шахраїв без ресурсів », повідомив Соболєв.