Яким же способом Кримський півострів знову повернутися під контроль української влади, розбурхує уми багатьох політиків, політологів і, звичайно ж, простих громадян…

Пропонуємо версію ще недавнього жителя Євпаторії, а тепер киянина Андрія Демченка, того, як буде Крим повертатися в рідну українську гавань.

Свою версію Андрій Демченко розмістив на своїй сторінці у Фейсбуці.

 

Текст пропонується без змін 

Хочете дізнатися? Приблизно також як повернувся з Іраку Кувейт

Спочатку широка громадська дискусія і загальне обурення на Заході. Це обов'язковий, але тільки попередній етап. Коли громадська думка досягає піку, етап перший – санкції. Поетапні, від слабких і непомітних до більш сильним.

І ось коли чергові санкції стають вже зовсім чутливими і економіка окупанта йде вниз починається другий етап – транспортна блокада в три ходи. 

Перший хід блокада на землі. Скасовуються всі поїзди і рейсові автобуси. Автомобільний транспорт ще може проїхати, але кордон закривається регулярно без всякого графіка, наступний хід – морська блокада.

Українські прикордонні катери, могутні кораблями НАТО блокують всі Кримські порти, окрім Керченської переправи. 

Третій хід: блокується повітряний простір. ІКАО забороняє усім повітряним суднам зв’язок з Кримом, а на автоперевізників накладає санкції. В той же час засоби ППО розміщені на НАТОвських кораблях повністю контролюють повітряний простір між Таманським і Керченським півостровом. Під тиском Росія змушена допустити для контролю над переправою місію ОБСЄ. В Крим відтепер надходять тільки гуманітарні вантажі та продукти харчування

Третій етап починається з відключення всіх кримських банків від SWIFT і обмежується подача електроенергії з материкової України в обмін на допуск місії ОБСЄ на військові об'єкти. 

З Криму в Україну відкривається гуманітарний коридор для біженців. Біженці масово переїжджають у спеціально побудовані, з допомогою міжнародних організацій табору біля великих українських міст. 

Інший потік біженців йде через керченську протоку, але Росія, ослаблена санкціями, виявляється не готова до прийому біженців. Через Босфор у Чорне море продовжують один за одним заходити НАТОвські військові кораблі. У пресі всерйоз обговорюється питання, чи можливий прохід американського авіаносця «Джордж Буш».

І ось коли директор ЦРУ отримує по електронній пошті доповідну записку про те, що дизельного палива у чорноморського флоту залишилося рівно стільки, щоб вийти в море і дійти до Новоросійська, а танки і БТРи стоять з сухими баками та розрядженими акумуляторами – починається четвертий етап.

Спочатку в небі один за одним з'являються безпілотники, потім під прикриттям авіації та морського флоту, в степовому Криму висаджується морський і повітряний десанти. Десант швидко блокує Російські війська на кримському перешийку. Осередки опору швидко блокуються. А авіація союзників отримує абсолютну перевагу в повітрі.

Росія змушена піти на переговори і намагатиметься домовиться про спільне управління Кримом, про проведення нового референдуму, під контролем міжнародних спостерігачів, наполягає на продовження перебування чорноморського флоту РФ в Севастополі, посилаючись на раніше підписані українсько-російські договори. 

Але все це не дає бажаних результатів і Росія змушена допустити міжнародні миротворчі війська, для контролю над виведенням російських військ з території півострова і це п'ятий етап

У підсумку український уряд відновить інститути державної влади і проведе вибори в місцеві органи управління і довибори у Верховну Раду, а інфраструктура швидко буде відновлена. 

На Росію буде накладена величезна контрибуція і вона змушена буде більшу частину коштів від продажу нафти і газу віддавати Україні.

 

 

 

за матеріалами: Прсеа України